Zimný mráz Zelený vianočný strom

Zimný mráz Zelený vianočný strom

Popis Vychutnajte si očarujúce zimné prostredie v pohodlí a teplo vášho domova s ​​našim Flocked alpským smrekovým stromom. Tento umelý vianočný strom, ktorý sa vyznačuje sviežimi zelenými vetvami pokrytými ťažkými vločkami, zachytáva nedotknutý vzhľad snehom pokrytých evergreens nachádzajúcich sa v mrazivom alpskom ...
PRODUCT DETAILS

popis

Vychutnajte si kúzlo zimnej krajiny v pohodlí a teplo vášho domova s ​​našim Flocked alpským smrekovým stromom. Tento umelý vianočný stromček, ktorý sa vyznačuje sviežimi zeleňami pokrytými ťažkými vločkami, zachytáva nedotknutý vzhľad snehom pokrytých evergreens nájdených v mrazivých alpských lesoch.

Navrhnutý s štíhlou siluetou zloženou z klasických PVC listov, náš mrazivý vianočný stromček prináša radosť z dovolenky dokonca aj na najmenšie priestory. Jej robustné vetvy elegantne zametajú smerom k zemi, pripravené na uloženie vašej milovanej zbierky ozdôb.

Ručne navlečené prémiové jasné svetlá vrhajú miernu žiaričkou a zvyšujú zasneženú krásu tohto štíhleho vianočného stromčeka. Očaruj svoju rodinu s očarujúcim zimným displejom rok čo rok s našim Flocked alpským smrekovým stromom.

Kľúčové vlastnosti

Všetky modely:

5-ročné listy a 2-ročná záruka na osvetlenie

Tenký, dolnopriepustný profil sa skladá z plných klasických ihiel z PVC

Závesné vetvy pre jednoduché nastavenie

Vrátane pevného kovového stojana

Nehorľavý materiál

Modely pre-lit:

Obsahuje pohodlný nožný vypínač

Worry-Free ™ UL®-schválené vnútorné osvetlenie

Profesionálne navlečené svetlá na skrytie drôtov

Ak zhasne žiarovka, zvyšok svietiaceho svetla zostane svietiť

Dodávané extra žiarovky a poistky

Hot Tags: zimné mráz zelený vianočný strom, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, kúpiť, lacné, vysoko-kvalitné, predaj, vianočné stromčeky s hustým snehom, vianočný stromček so snehovým efektom, biela zelená jedľa vianočný stromček
Súvisiace produkty

Vyšetrovanie

Quzhou Hanyin a výrobných
Pridajte: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Čína
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: +86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikácia
Bookmark us today!